Srpski Film İzle


89677 izleme
null
serbian
Filmin konusu: Emekli porno yıldızı Milos mesleği bırakalı beş yıl olmuştur. Bu beş yıl içerisinde halen yeni bir meslek edinemeyen Milos, karısı ve oğluyla beraber yaşantısına mutlu bir şekilde devam etmektedir ki eski iş arkadaşlarından Lejla, onu eski günlerine döndürebilecek bir teklifle çıkagelir. Bu teklif hem Milos’un ailesinin geleceğini garantiye alabileceği astronomik bir ücreti kapsayacak kadar iddialı, hem de ona, neyin çekileceği hakkında en ufak bir ipucu verilmeyecek kadar gizemlidir.

Film hakkındaki yorumlar

  1. burakalemdar

   Sırplardan böyle bir filmi gördüğüme şaşırmadım doğrusu.

  2. Serkan Tastan

   Beğenmedim filmi. Sağolun emeğinize sağlık

  3. murat aydoner

   Tarzı itibari ile izlenebilir film

  4. maillot de foot

   Guzel bi filk tskler admin

  5. gift ideas

   Gercekten kurgusu bakimndan guzel bir film.

  6. ahmet

   ohaaaa

  7. karpatileri

   bu filmin yönetmeninin Allah belasını versin sakına bu filmi izlemeyin bunun kadar iğrenç bir film görmedim sakına sakın izlemeyin.

  8. aaaq

   filmi yapanında çekeninde oynuyanında Allah bin belasını versin başları çok iyi gelebilir ama sonlarını izleyebilen ve güzel film diyen insanlıgını bi sorgulasın bir film her yönüyle gerçeçkçi olmak zorunda mı?

  9. vatannn

   Arkadaşlar, iğrenç, berbat bir film. Film izlemekten olsun, eşinizden çoluğunuz çocuğunuza karşı azcık sevgi varsa izlemeyin.

  10. barbaros yazıcı

   bir arkadasım söyledi bu film yasaklı filmler arasında bi izle anlatmim dedi , neyseki bu siteden denk geldi seyrettim.yorum yapıyorum 2 tane .. biri türk olarak biri izleyici olarak..türk olarak yorumum bu filmi çekenlerin , oynayanların , karakterlerin ve sırpların alayının amk….m
   izleyici olarak yorumum gerçekten sürükleyici , insanın sinirlenme ve oha bu kadar da olmaz denen hislerini çok iyi şekilde tavana çıkartan mükemmel bi film, süreyayı taşlamak filminden sonra en cok kızıp sinir duygularımı okşayan film bu oldu

   • onur kütük

    Barbaros inanılmaz bir film gerçekten.İzleyince daha iyi anlıcaksın :)

  11. woolrich parka

   Bu filmin senaristi kimse helal olsun.Böyle bir igrençlik olamaaz

  12. albatros

   Yapımda ve yayında emeği geçen herkesin :)

  13. emree

   taaa aq böyle filminde senalistininde yönetmeninin de oyuncusununda kameramanının da ışık sess emeğini s..t…n şerrefsizleri

  14. Serdar

   Sizin yapacagınız filmee…

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler